Gdzie spędzić niezapomniane wakacje? Czy byłaś już na Mazurach?

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej spędzamy wakacje w Polsce. Jeżeli tylko kogoś na to stać, najczęściej woli wybrać wakacje za granicą - zwykle motywujemy to faktem, że dla przykładu w Egipcie lub Tunezji właściwie zawsze jest ładna pogoda- w odróżnieniu od polskiego morza, nad które można pojechać w środku sezonu i bardzo marznąć.


jezioro, mazury
Napisał: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście jest to na pewno prawda, jednakże zawsze warto spojrzeć na drugą stronę medalu - w Polsce możesz znaleźć mnóstwo pięknych miejsc, o których istnieniu najprawdopodobniej nie miałeś bladego pojęcia. Jeżeli zdecydujesz się na spędzanie wakacji w Polsce i na odkrywanie tego rodzaju niewielkich miasteczek, na pewno nie będziesz zawiedziona.

Gdzie więc można wybrać się na wczasy w Polsce? Tym, co na pewno każdemu z nas przychodzi na myśl jako pierwsze, jest nasze morze, jednak powinniśmy uciekać od tego rodzaju standardowych pomysłów - na pewno o wiele lepszym sposobem na fajne spędzenie wakacji będzie dla przykładu wybranie się na Mazury. To część Polski, którą każdego roku odwiedza coraz większa liczba turystów, jednakże bez wątpliwości nie są to tak duże tłumy jak nad naszym morzem - dzięki temu dla przykładu hotele Olsztyn czy Mikołajki nie są tak przepełnione jak choćby hotele w Gdańsku czy Kołobrzegu- hotele olsztyn.

To zdecydowanie wielka zaleta dla wszystkich osób nie przepadających za wszechobecnym tłumem - a nie da się przecież zaprzeczyć, że tego akurat nie da się nad naszym morzem uniknąć. Tymczasem na Mazurach można naprawdę odpocząć na łonie natury - wystarczy wybierać mniejsze miejscowości i nie nocować w tych najbardziej turystycznych miastach - wtedy oczywiście docenisz piękno mazurskiej przyrody i wszechogarniający spokój.


miasto Olsztyn
Napisał: Jolanta Okuniewska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Równocześnie trzeba podkreślić, że w ciągu ostatnich lat Mazury bardzo się rozwinęły - wystarczy popatrzeć, jakie dzisiaj hotele Olsztyn czy Mikołajki mają do zaoferowania (olsztyn.hotelepark.pl). Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, z pewnością znajdzie coś właściwego dla siebie. Mamy nadzieję, iż odpowiednio zachęciliśmy Cię do wyjazdu na Mazury. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, szybciutko powinieneś się ich pozbyć - jeśli raz wybierzesz się na Mazury, niewątpliwie się w nich zakochasz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-07 10:58:35
Tagi: polska, pogoda, wakacje, mazury