Na jakie rzeczy zwrócić uwagę przygotowując konferencje? Co jest ważne, aby konferencja była udana?

Wybór sali konferencyjnej nie powinien być czymś przypadkowym, najważniejsze, aby pomieściła ona całość zaproszonych gości. Hotele są w stanie zapewnić najczęściej salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są jednak i takie sale, w jakich pomieści się nawet parę tysięcy osób. Wybierając się na salę trzeba zwracać uwagę nie jedynie na jej wielkość, ale także na wyposażenie. Jest to niesamowicie ważne w takiej sytuacji, kiedy zaproszonych ma być sporo. Odpowiednie nagłośnienie oraz możliwość, by skorzystać dajmy na to z tablic interaktywnych, możliwość skorzystania z drukarki czy komputera, to ważne udogodnienie. Wiedząc o tym o tym można być pewnym, iż nasza konferencja okaże się udana. Jeśli wykładów jest wiele na pewno warto pomyśleć o przygotowaniu konferencji, która trwa dłużej niż jeden dzień.
konferencja
Napisał: Garrett Coakley
Na podstawie: http://www.flickr.com
W tej sytuacji organizatorzy muszą zapewnić gościom zakwaterowanie. Właściwie są dwa rozwiązania, to znaczy z jednej strony osoby organizujące wszystko mogą od razu wynająć pokoje, z kolejnej natomiast mogą dowiedzieć się, w jakich hotelach będą wolne miejsca, więc dają tym samym możliwość zadecydowania o miejscu noclegu gościom. Jedno, oraz drugie rozwiązanie jest dobre, ponieważ każde z nich gwarantuje przyjeżdżającym zaplecze hotelarskie, tak więc uczestnicy konferencji nie muszą stresować się o rezerwację noclegu. Organizatorzy powinni szukać takich miejsc hotelowych, jakie oferują prawdziwie komfortowe warunki wypoczynku (http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-wieliczka). Odpowiednio też, by były one zlokalizowane blisko miejsca, w którym są spotkania. Pod takim względem najkorzystniej wypadają hotele, w jakich organizowana jest konferencja, ponieważ uczestnicy będą musieli jedynie zejść z piętra do sali konferencyjnej.

Nie możemy zapominać również o tym, by najlepiej zrobić taką konferencje w ładnym miejscu, jak sala konferencyjna Wieliczka, dzięki temu bowiem uczestnicy będą zadowoleni, będą pamiętać to miejsce na długi czas, co ważniejsze, będą polecać to miejsce kolejnym osobom. A rekomendacja innych osób jest najlepszą reklamą. To w ten sposób takie usługi są znane szerszemu gronu, to jest w tym wszystkim szalenie istotne. By pozytywnie zostać odebranym przez biorących udział w konferencji ludzi. Jeśli chodzi o tego typu usługi tak zwana „sztuka dla sztuki” nie jest czymś, co wyjdzie nam na dobre.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-26 15:37:00
Tagi: hotele, sala, Event