Wspaniałe urlop w egzotycznych krajach - Jamajka i Mauritius

Jeśli w tym roku chciałbyś wyjechać do egzotycznych krajów na wczasy, skorzystać z cudownej pogody, gorącego słońca i ślicznych piaszczystych plaż na wyspach, to polecamy Ci dwa miejsca - Jamajkę i Mauritius. Jamajka to wyspa, która równocześnie pełni funkcję Państwa, położona na Morzu Karaibskim na południe od Kuby. Jamajka to ogromnie barwne, roztańczone miejsce, w którym bezsprzecznie nie będziesz się nudzić. Jeżeli ubóstwiasz rytmy muzyki reggae, egzotyczne, urozmaicone krajobrazy, a także otwartych na ludzi obywateli to bez wątpliwości perfekcyjnie będziesz się tam bawić.
Jamajka
Napisał: Viaggio Routard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jamajka charakteryzuje się nadzwyczaj rozlicznym ukształtowaniem terenu, znajdują się tam wspaniałe plaże białe i czarne, głębokie wąwozy i jaskinie, do tego sporo uroku dodaje też widok majestatycznych Gór Błękitnych. To wspaniałe miejsce, w jakim wolno zapomnieć o zwyczajności, oraz także doświadczyć niezwykłe, niezapomniane chwile. Jeśli interesuje Cię Jamajka wczasy oferują różne biura podróży. Kupując wczasy na Jamajce, często możemy też liczyć na zakwaterowanie wraz z przelotem.

Rezerwując urlop na Jamajkę z sporym wyprzedzeniem, zdołamy także liczyć na atrakcyjne i przystępne ceny. Następnym zalecanym przez nas miejscem jest Mauritius, państwo wyspiarskie, które mieści się na Oceanie Indyjskim, na wschód od Madagaskaru. To piękne, egzotyczne i niezmiernie urokliwe miejsce, które skrywa wiele tajemnic. Ciekawostką jest to, iż na Mauritisie mieści się ziemia wulkaniczna, jaka mieni się rozlicznymi barwami. Można ją ujrzeć w Parku Narodowym Chamarel. Ziemia ta nazywana jest „ziemią siedmiu kolorów”.egzotyczne wakacje
Napisał: Alquiler de Coches
Na podstawie: http://www.flickr.com
Egzotyczne wycieczki na Mauritius są proponowane przez liczne biura podróży, oferta jest rozległa i interesująca, wobec tego bez kłopotu uda nam się odnaleźć Mauritius last minute w atrakcyjnej, dogodnej dla nas cenie. Należałoby skorzystać z propozycji renomowanych biur podróży, ponieważ wtedy posiadamy pewność, iż nasze wczasy zostaną dopięte na ostatni guzik. Nie będziemy również musieli niepokoić się dodatkowymi, nieprzewidzianymi kosztami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-26 09:28:20
Tagi: urlop, wczasy, wakacje, Mauritius, Jamajka