Gdzie udać się na wakacje życia, czyli spis miejsc na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy Polak

Przynajmniej raz w życiu warto wyjechać do ciepłych krajów - takiego zdania jest większość naszych rodaków, ale na przeszkodzie do urzeczywistniania marzeń stoi zazwyczaj zbyt duży koszt takich podróży i noclegu. Nawet wzięcie kredytu bądź zapożyczenie się u bogatszych przyjaciół rzadko wchodzi w rachubę.

wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl
W końcu kredyt zaciąga się na kupno mieszkania, wybudowanie domu parterowego bądź na nowy czy używany samochód, ale na wojaże, to już byłaby lekka przesada. I co gorsza, takie działanie może stać się tematem rodzinnych historyjek z niesmacznym zakończeniem.

Lista zakątków, gdzie Polacy z chęcią spędziliby chociaż pięć dni, staje się imponująco długa. Ze względów bezpieczeństwa Egipt lub Tunezja na przedbiegach odpadają, ale przecież na globie jest jeszcze dużo krajów, w których można przeżyć przygodę życia. Bez chwili zawahania jesteśmy w stanie tutaj wymienić takie wyspy jak Dominika i Hawaje lub miasta południowej Azji czy nieco obce dla Europejczyków Indie. Wśród turystów dużym wzięciem cieszą się konkretne kurorty lub miasta o bajkowym krajobrazie, np. Pattaya.Samodzielne zorganizowanie podróży na drugi koniec świata, zwłaszcza dla osoby niezbyt dobrze znającej języki obce, właściwe graniczy z cudem. Z tego powodu o niebo prościej jest poszukać organizatora, np. wpisując w Google frazę wakacje Pattaya. W taki sposób można znaleźć biura podróży, które trudnią się organizowaniem dalekich wypadów. Żeby zaoszczędzić trochę monet można również posłużyć się hasłem Pattaya last minute, bo wtedy mamy szansę znaleźć placówki, które proponują wyjazdy poza sezonem lub pod jego koniec, czyli tym samym po niższej cenie - kliknij.

podróże
Napisał: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze na etapie układania planu na najbliższe wakacje, trzeba przemyśleć, co zabrać ze sobą, oprócz aparatu fotograficznego czy kamery. Kiedy wyjeżdża się to miast położonych w pobliżu Równika, warto też pomyśleć o swoim życiu, czyli zaszczepić się przeciw określonym chorobom, których można się nabawić w czasie wakacji za granicą. Po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionek trzeba odczekać kilka tygodni. Jeżeli o tym nie pamiętamy, to być może będzie nas bardziej interesować fraza Pattaya last minute niż wakacje Pattaya. Musimy więc swoje wakacyjne plany zacząć komponować o wiele wcześniej, nawet w styczniu, ponieważ wtedy nic nie będzie w stanie nas zadziwić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-15 11:08:37
Tagi: podróż, turysta, wyjazdy, wycieczka, wyspy