Najlepsze tytuły gier na PS3

Nieubłaganie nadchodzą 2 poważne premiery – na sklepowych półkach pojawią się najnowsze konsole od potentatów elektroniki. Przekonajmy się, czy rzeczywiście warto wyczekiwać na ich debiuty. Xbox One po rozbudowanych zapowiedziach nie wzbudził pozytywnych emocji u zwolenników cyfrowej zabawy. Komentarzy oceniali wyrób jako kiepsko pomyślany – pokazywano głównie na staroświecki projekt sprzętu oraz szereg zupełnie bezsensownych funkcji. Z większą nadzieją wyczekiwany jest Playstation 4, pochodzący z Japonii. PS4 przypadł do gustu znawcom i zwykłym obywatelom przede wszystkim potężną szybkością.

Konsola nie może działać bez produkcji, które można na niej odpalić. Obie konsole przyniosą graczom mnóstwo doskonałych tytułów. Wielu producentów w branży gier zapewniło już, że ich produkcje ukażą się też na nadchodzących konsolach. Wybór dobrej gry dla siebie albo bliskich ukochanych nie bywa zwyczajowo rzeczą prostą. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej poznać marki robiące gry i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych specjalistów.
konsola Xbox w pudełku
Napisał: Shinji
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najpewniej zawsze przeprowadzić wstępną wybór kluczowych gatunków gier.

Intrygujące gry na X360 da się znaleźć w specjalistycznych gazetach. Genialnym posunięciem jest zakupienie tylko popularnych gier,sprawdzonych przez sporą liczbę użytkowników. niesamowicie ważne, by gry, czy to RPG, strategie, czy nowoczesne gry na PS3 były grywalne oraz cechowały się wielką troską o z pozoru nieistotne detale graficzne. Ostatnio na forum dla graczy mocno polecano taką grę - ppe.pl/encyklopedia-6663-battlefield__hardline.html. Warto spróbować. Trzeba mieć na uwadze, że nawet małe błędy w grze są w stanie zaważyć nad efektywnym działaniem gry.

Dla graczy nie ma bowiem nic bardziej irytującego niż utrudniające rozgrywkę błędy grafików. Ilość różnych gier na konsolę na rynku jest tak ogromna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprzedawcy w hurtowniach bez wątpienia chętnie wspomogą w razie trudności z wyborem gry. Jeśli posiadasz laptopa, na którym nie włączają się świeże pozycje z branży rozrywki elektronicznej, pochyl się nad kupnem Xbox One (poszukaj więcej informacji tutaj: ciekawie opracowane) albo Playstation 4. W ten sposób wykreujesz wyraźnie rozgraniczenie pomiędzy strefą pracy (netbook) a sferą zabawy (podłączona pod monitor konsola). O ile chodzi o mankamenty konsol, należy na pierwszym miejscu powiedzieć o cenach. Konsola zazwyczaj nie kosztuje wiele, lecz wszystkie pozycje na nią są średnio dwa razy kosztowniejsze od przeciętnych tytułów na komputer osobisty.

Kolejną wadą jest brak opcji ulepszania sprzętu. Normalny pecet można zawsze unowocześnić nowym podzespołem, takim jak np. szybsza jednostka obliczeniowa. Konsola, taka jak Xbox One, to zaplombowana całość, w której nie można nic ulepszyć. Mimo tego niekoniecznie pozytywnego wpisu, mam coś na osłodę. Jeżeli przetestujesz ten tytuł http://ppe.pl/encyklopedia-6474-assassin_s_creed__unity.html z całą pewnością będziesz się doskonale bawić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-21 08:20:48
Tagi: premiery, debiuty, monitor, komputer osobisty