Koniec z nudnymi prezentami na urodziny

urodziny
Napisał: Vijay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, co wręczyć w prezencie bliskiej osobie na trzydzieste urodziny, wówczas niewątpliwie będziesz musiał mocno się wysilić. Warto sobie uświadomić, że trzydzieste urodziny to bardzo poważna kwestia – najczęściej wiek ten jest traktowany za wiek prawdziwego wkraczania w dorosłość. To wtedy zwykle ludzie zakładają rodziny i mają dzieci. Jeśli zatem nie wiesz, co podarować w prezencie takiej osobie, wtedy nader dobrym pomysłem może być wręczenie jej jakiegoś przeżycia. Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi kosztować majątku.

W ogóle nie musi być przedmiotem. Może to być choćby dzień w SPA, albo wyprawa do jakiegoś wyjątkowego miejsca. Powinniśmy pomyśleć co sprawi największą przyjemność osobie, którą chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Gdy chcemy sprawić radość kochanej osobie, która jest ciągle aktywna, ciągle dokądś pędzi i nie jest w stanie usiedzieć w jednym miejscu - to doskonały wybór.
lot balonem
Napisał: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zalecamy Ci nieszablonowe myślenie szczególnie w sytuacji, kiedy znacie się już wiele lat i wydaje Ci się, że podarowałaś mu już praktycznie wszystko co tylko mogłaś.

Jeżeli masz już za sobą kubki ze wspólnymi zdjęciami oraz bokserki czy scyzoryki, bez wątpliwości nadszedł już odpowiedni czas na to, aby wymyślić naprawdę rewelacyjny prezent. Teraz bardzo ogromną popularnością cieszą się na przykład prezenty w formie przeżycia – takie wspomnienia będą bez wątpliwości rewelacyjnym pomysłem szczególnie na prezent dla chłopaka. Kiedy Twój facet jest ogromnym fanem samochodów, wtedy możesz mu podarować na przykład przejazd sportowym samochodem. Na pewno każdy facet bardzo doceni taki prezent – który z nich nie lubi szybkich pojazdów? Oczywiście taka przejażdżka jest najczęściej bardzo droga, jeśli tylko jednak możesz sobie na taki wydatek pozwolić, zdecydowanie będzie to jeden z lepszych prezentów w jego życiu. To może być coś bardzo ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, czy nurkowanie.

Możemy również wybrać opcję mniej ekstremalną, czyli na przykład lekcje nurkowania. Wszystko jest zależne od charakteru osoby, którą chcemy obdarować, a także od środków jakimi dysponujemy. Tego rodzaju prezent na urodziny jest wspaniałą alternatywą dla nudnych książek i płyt. Musimy pamiętać jednak, by nie przeciągnąć struny. Jeśli jesteśmy przekonani co do upodobań jubilata, trzeba go sprytnie zapytać o adrenalinowe marzenia.

Być może okaże się, że taka osoba marzy o skoku na bungee, lecz ma ogromny lęk wysokości. Wtedy lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym. Jeżeli chcesz znaleźć podarunek dla pary, wówczas możesz zdecydować się dla przykładu na lot balonem lub romantyczną kolację przy świecach. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, bo firmy zajmujące się organizacją tego typu podarunków często zaskakują swoją kreatywnością. Wielkim minusem może być fakt, że niejednokrotnie tego typu prezenty są dość kosztowne.

Jeśli jednak jubilat organizuje sporą imprezę, wówczas można skrzyknąć więcej osób i po prostu zrzucić się na taki podarunek. Jubilat niewątpliwie o wiele bardziej doceni taki podarunek niż na przykład kilka butelek alkoholu. Kiedy zorganizujecie się odpowiednio wcześniej, wtedy możecie sprawić solenizantowi naprawdę wielką niespodziankę. Prezenty w formie przeżyć są dzisiaj niewątpliwie nader świetnym pomysłem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-21 08:20:47
Tagi: niespodzianka