Wycieczki last minute: Włochy, Turcja, Bułgaria, Hiszpania

Hiszpania
Napisał: Jose A.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla wielu osób miesiące zimowe to najlepsza pora do uprawiania sportu oraz aktywnego wypoczynku. Zimowy wypoczynek natomiast zazwyczaj przywodzi na myśl góry. Dla zwolenników zabawy i sportu na śniegu górskie szczyty stanowią prawdziwy raj. Ta forma aktywności lubiana jest zarówno przez najmłodszych, jak i przez starszych.

Po przyjeździe grupa zostanie natychmiast zakwaterowana w hotelu i uda się do pobliskiej restauracji na obiad.
berlin
Na podstawie: www.orlicatravel.pl
Następny punkt programu to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. wieczorową porą zaplanowana jest wykwintna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie uprzednio wybrane z organizatorem) restauracji.

Jeśli pod lupę bierzemy last minute do Włoch (zobacz ciekawą propozycję na orlica.pl), wcale nie musimy liczyć się z drogim wyżywieniem czy noclegami na miejscu. Organizator urlopów do słonecznej, uroczej oraz wyjątkowej Italii zatroszczy się o każdy, nawet drobny szczegół Twojej wycieczki. Konsument jest dla biura podróży najważniejszy, co daje się odczuć na każdym kroku. Znakomite podejście do każdego osobiście doceniane jest przez klientów w najwyższym stopniu, więc wyjeżdżający ochoczo powracają w latach kolejnych.

Wyjazdy na zrelaksowanie się na Bliski Wchód od dawna fascynowały Polaków. Patrząc na dostępne obecnie wycieczki do Turcji (poznaj szczegóły tu: http://orlica.pl/lato/wakacje-turcja) warto im przyjrzeć się bliżej. Przemyślane zestawienia, przemyślane ceny i w szczególności dostępność powodują, że spora liczba osób decyduje się od odwiedzenie Turcji w czasie najbliższego urlopu. Z rodziną, przyjaciółmi, samodzielnie… Na pewno znajdzie się oferta, która podbije Wasze serca i zdecydujecie się na taki wyjazd w mig! 1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego - muzeum mieści się na trzech kondygnacjach kamienicy przy Friedrichstraße, obok starego posterunku Checkpoint Charlie.

Mieszczą się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny. Na koniec powrót do hotelu i kluczowy posiłek w pobliskiej restauracji. Jako ostatni punkt - wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Sprawdź też: http://www.orlica.pl/narty/narty-austria

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-13 06:48:27
Tagi: zwiedzanie, wyjazd, organizator