Wakacje w słonecznej Hiszpanii - doskonały pomysł?

hiszpańska architektura
Napisał: Jose Luis Cernadas Iglesias
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wakacje na lato 2013 zbliżają się do końca, lecz jeszcze nic straconego dla osób, które nie zrobili sobie do tej pory wakacyjnych planów. Organizatorzy zagranicznych wycieczek nie próżnują i wciąż starają się zaskakiwać mnogością dostępnych dziś propozycji (jak na przykład: http://www.orlica.pl/lato/wakacje-portugalia). Najatrakcyjniejsze wczasy zagraniczne można zarezerwować oraz wykupić już teraz w szczególnie niskich cenach. Stawiając na przetestowane biura podróży oraz biorąc pod lupę wrażenia podróżujących znajomych i przyjaciół, możemy wybrać opcję dla nas doskonałą. W trakcie sezonu na narty 2013, można też rozważyć spędzenie zimy w upalnym klimacie. Jeśli wybieramy się na urlop w zimie, a rozrywki typu - Austria narty - nas nie przyciągają, można uznać za miejsce na ciekawe wakacje egipt.

Amplituda temperatur w okresie jesienno-zimowym jest tam bardziej znośna dla osób preferujących zwiedzać. Zwłaszcza, że lato 2014 przewidywane jest jako bardzo gorące. Wielką popularnością cieszą się naturalnie wycieczki do Grecji. To państwo jest jednym z najczęściej nawiedzanym przez naszych rodaków miejscem w Europie. Trudno się temu dziwić.

W końcu jest to kraj stworzony do wypoczynku. Życie płynie tam błogo i leniwie. Cudowna aura dopisuje. Grecja to państwo słynnych zabytków z czasów starożytnych. Nie należy również zapomnieć o rewelacyjnej kuchni, która fascynuje smakoszy z całego świata.
hiszpańskie miasteczko
Napisał: Jose A.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak moim zdaniem Hiszpania (Hiszpania na wakacje) jest o wiele ciekawszym krajem - chociażby z tego powodu, iż jest obszerniejsza, o wiele bardziej zróżnicowana geograficznie.

A poza tym, wczasy na gran canaria i pozostałe oferty są nie tylko gigantyczną okazją na wypoczynek, lecz również na odkrycie ciekawych atrakcji turystycznych. Choć akurat generalnie nie jestem ogromnym sympatykiem ciepłych wysp, to jednak, gdy jakiś czas temu przyjaciółka spytała mnie czy może i dla mnie nie "kupić" lanzarote last minute, automatycznie się zgodziłem. I naprawdę nie było za drogo! To trzeba naprawdę przyznać. Pomimo tego, że rok ledwo się zaczął, każde biuro turystyczne ma już w ofercie propozycje oznaczone jako zima 2013, na narty 2013 czy lato 2013. Niejeden wyszuka pośród nich coś dla siebie, bez względu na to czy lubi zaplanować wyjazd z dużym wyprzedzeniem, czy powstrzymuje się do ostatniej chwilki. Dla śmigających na stokach znajdą się w informatorach narty Andora w opcji all inclusive włącznie ze skipassem, jak też propozycje zawierające tylko hotele.

Nie zważając na zasobność portfela, każdemu należą się wymarzone wakacje, także niezależnie od tego czy jest zapalonym narciarzem, czy woli ukrywanie się przed mrozem w ciepłych klimatach. Obsługa biur turystycznych, z chęcią doradzi nam najlepszą ofertę. Możemy też na własną rękę sprawdzić czemu od długiego czasu hasło „Austria narty” zachęca tłumy. Autostradą w krótkim czasie dotrzemy na miejsce, a wyszukanie noclegu w dobrej cenie zupełnie nie jest trudne. Dodatkowo, nie jesteśmy zobowiązani do pozostawania w jednym miejscu. Zwiedzenie słynnych austriackich winnic, czy wycieczka do Wiednia, mogą ponadto wzbogacić wyjazd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-12 07:01:58
Tagi: wczasy, Lato, urlop, narty 2013, miejsce, wakacje egipt, Lanzarote, biuro