Apartamenty Kołobrzeg - poczuj szum morza

Villa Mare
Na podstawie: villamare.com.pl
Grzybowo to wieś, która nastawiona jest na goszczenie letników. Ma ku temu doskonałe warunki, gdyż znajduje się ona nieopodal morza. Od morza Grzybowo dzieli jedynie 300 metrów. Grzybowo pensjonaty mogą się poszczycić dużym zainteresowaniem gości również z racji tego, że wyjątkowo prosto do niego dojechać.

Położone jest ono tylko 600 kilometrów od znanego ośrodka morskiego, jakim jest Kołobrzeg. Nie dostaliśmy przecież żadnego obowiązku obchodzenia Wielkiej Nocy każdego roku identycznie. No i przecież nad morzem też są kościoły, można zakupić jajka i przejść się, by pokropił je klecha. W Wielkanoc każdy otrzymuje wakacje – dlaczego więc nie spędzić go na lenieniu się? Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które najczęściej są zmuszane do wyczerpującej roboty przy robieniu wielkanocnych specjałów.

To niesprawiedliwe, żeby pracować cały rok, a następnie jeszcze warować przy garach, gdyż taka jest świąteczna tradycja.
Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Kołobrzeg pensjonaty prezentują się naprawdę pięknie przez unikalną scenerię, w którą wtopione. W okolicy tejże wsi możemy podziwiać zbiornik, który nazywany jest Zatoką Grzybowską, której rozmiary to 7 km. Ze względu na to, że linia brzegowa jest tutaj nieregularna, pływalnia jest tutaj cieplejsza niż w znacznie większym Kołobrzegu.

Warte uwagi jest również to, że Grzybowo z powodu swojego położenia geograficznego odnalazło się w Strefie Chronionego Krajobrazu, przez to panują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej. Pensjonat grzybowo na pewno opłaca się nająć z co najmniej paru powodów. Oprócz pięknej przyrody jak również pejzażu morza, który wita każdego ranka, w tym miejscu mamy szansę odpoczywania w prawdziwej ciszy oraz wyjątkowego spokoju. Wszystko dlatego, że jest to wieś, która nie stawia na ilość.

Kameralna atmosfera jest w tym miejscu pieczołowicie pielęgnowana przez tamtejsze władze jak również samych właścicieli pensjonatów. Skromna liczba przyjezdnych sprawia, że nie ma jakichkolwiek problemów z opalaniem się tamtejszych plażach, które nie są przeludnione czy zanieczyszczone przez mało odpowiedzialnych wczasowiczów. Plaże szerokie na 30 metrów tuż obok domów wypoczynkowych czekają na gości. Przydaje się sprawdzić opinie o kilku pensjonatach, które wzbudzą nasze zainteresowanie. Możemy spróbować szukać za pomocą różnych fraz.

Jeśli interesują nas małe, kameralne pensjonaty - szukajmy pod tym kątem wpisując „pensjonaty w Kołobrzegu”, a nie „hotele”. Gdy zapragniesz odwiedzić Kołobrzeg, noclegi blisko morza stają się najlepszym wyborem. To oczywiste, że najkorzystniej jest, kiedy nie trzeba drałować wielu kilometrów idąc na plażę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-12 07:01:58
Tagi: noclegi, plaże, Kołobrzeg, morze, Wielkanoc