Nie trzeba lecieć daleko

wybrzeże w Grecji
Napisał: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdzie najchętniej odpoczywają Polacy? Do niedawna statystyczny Polak wybierał polskie morze jednak ze względu na psikusy pogody, które od kilku lat robi nam natura, coraz chętniej wyjeżdżamy nad ciepłe morze. Dużym powodzeniem, bez względu na porę roku cieszą się wakacje Hurghada. Chociaż ostatnimi czasy nie jest tam tak bezpiecznie jakbyśmy chcieli, Polacy nie muszą czuć się zagrożeni i w dalszym ciągu zjeżdżają tam całymi rodzinami. Kurorty w Egipcie są bezpieczne, a wraz z przewodnikiem w dalszym ciągu możemy podziwiać jego uroki.

Biorąc pod uwagę last minute do Włoch (zobacz ciekawą propozycję na orlica.pl), wcale nie musimy liczyć się z najdroższym wyżywieniem lub noclegami na miejscu. Organizator wycieczek do słonecznej, pełnej uroku oraz wyjątkowej Italii zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Twojego wyjazdu. Konsument jest dla biura turystycznego najważniejszy, co daje się odczuć na każdym kroku. Świetne podejście do każdego osobiście doceniane jest przez klientów w znaczny stopniu, dlatego wyjeżdżający ochoczo powracają w latach kolejnych.

Afryka to nie jedynie kraj faraonów. Świetnym państwem do wypoczynku poza sezonem jest Tunezja. Nie wszyscy lubią lipcowe upały, a jesienią jest tam o wiele chłodniej, ale ciągle pogoda jest milsza, niż nad Wisłą. Do wyszukiwarki umieść frazę „Tunezja last minute”. www.orlica.plWyjątkowo ciekawe wycieczki do Turcji Tunezji chyba nie trzeba nikomu prezentować.

Wczasy w Tunezji to obok Egiptu miejsce skwapliwie odwiedzane przez Polaków. Tunezja jest krajem, w którym nie trzeba mieszkać w luksusowych hotelach, aby poznać jej czar. Szalejący kryzys finansowy boleśnie poranił słoneczną Hiszpanię. Dla turystów, pragnących zobaczyć ojczyznę Corridy i czempionów w futbolu, to niezła informacja. Koszty hoteli w Hiszpanii zleciały w dół. Wybierz opłacalną ofertę, wklepując „Hiszpania last minute”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 07:16:33
Tagi: organizator, last minute, Polak, Tunezja