Jak fajnie spędzić wakacje w tym roku?

grecja, sanorini
Napisał: Neil Thompson
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ciągu tygodnia nie mamy czasu na porządny wypoczynek. Jesteśmy cały czas zajęci rozwiązywaniem istotnych spraw, cały czas dokądś spieszymy się. Jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje. Taki styl życia niezwykle negatywnie oddziałuje na nasz organizm, jak również samopoczucie. Czas najwyższy odciąć się od codziennych zajęć i oddać się beztroskiemu lenistwu.

Podróże z dzieckiem
Napisał: FuturePR
Na podstawie: FuturePR
W 2014 prawie siedemdziesiąt procent Polaków wybierze wakacje w Polsce. To ciekawa wiadomość dla wszystkich, którzy chcą całkowicie odizolować się od współobywateli, w poprzednich latach łatwo zauważalnych w zagranicznych kurortach. Patrząc na najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się w czołówce. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – dotknięte recesją kuszą niższymi cenami na miejscu. Szczególnie wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Wszelkie biura podróży proponują, jak co roku, mnóstwo interesujących wycieczek. Każda oferta to obietnica fantastycznej przygody. Jednakże powinniśmy szybko się zdecydować, gdyż sezon letni jest w pełni i wszystkie najlepsze turnusy są rozchwytywane. To w jednoznaczny sposób pokazuje, że Chorwacja w przypadku statystycznego polskiego turysty naprawdę nie jest złym kierunkiem. To bardzo dobra destynacja, która pewnie stanie się naszą najbardziej lubianą.

To niemalże pewne: są podróżni, którzy tak jakby nie mogą sobie wyobrazić już innego miejsca. Bardzo często ludzie wybierają wyłącznie ową destynację. Nic jakoś nadzwyczajnego, bo wspominamy o niezwykłym miejscu. Bardzo popularna znowu jest Bułgaria all inclusive. Na wczasy do tego państwa jeździło się najczęściej w czasach PRL-owskich.

Potem zapomnieliśmy o tym zachwycającym kraju i zakochaliśmy się w tropikalnych wyspach. Tymczasem, w Bułgarii powitają nas tak samo urodziwe plaże oraz doskonała pogoda. Tutejsi ludzie są sympatyczni, jedzenie wyśmienite, a ceny mile zaskakują. Wizytując biuro podróży (np.: www.eccoholiday.com/) należy rozważyć nieodległy czarnomorski kraj, który może zaoferować dość niewysokie ceny, fantastyczne krajobrazy i wspaniałe jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna.

Gorąco polecam zobaczyć Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie kurorty. Oferty wycieczek można dostać zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż nieodkryta do końca przez Europę wakacyjna perełka. Zobacz oferty: http://www.eccoholiday.com/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 07:09:04
Tagi: wczasy, Biura podróży, last minute